Producent pościeli dziecięcej


Producent prześcieradeł


Producent pieluch

Aby zaobaczyć w pełni stronę Roni producent oferującą: pościel , ręczniki oraz pieluchy tetrowe pobierz Plugin Flash który dostępny jest pod adresem: http://get.adobe.com/pl/flashplayer/?fpchrome

Producent RONI

Zakład Usługowo-Krawiecki RONI działa na polskim rynku od 1998 roku. Posiadamy własne zaplecze produkcyjno-handlowe, szybki transport, najnowocześniejszy sprzęt szwalniczy firmy Juki, profesjonalne zaplecze biurowe i wykwalifikowaną zawodowo kadrę.

Współpracujemy z siecią hurtowni na terenie południowo-wschodniej Polski. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy jesteśmy otwarci na nowe propozycje handlowe.

Naszym atutem jest wykonywanie zleceń według życzeń klienta.

Nasza oferta jest ciągle rozszerzana o kolejne asortymenty. Produkujemy: różnego rodzaju pościel (dziecięcą bieliznę pościelową, bawełnianą, satynową, kora mieszana, pościel jasiek), prześcieradła frotte z gumą, pieluchy tetrowe, flanelowe, kołdry, poduszki, narzuty, koce, obrusy, ścierki tetrowe, ręczniki, zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą, znajdującą się pod zakładką oferta.

Zapraszamy do współpracy.